Misyon ve Vizyon

Control Union, global yapısıyla bağımsız gözetim, sertifikasyon ve laboratuvar hizmetleri sunar.

Misyon

Control Union, global yapısıyla bağımsız gözetim, sertifikasyon ve laboratuvar hizmetleri sunar. Yenilikçi anlayışı ve sürekli büyüyen ağı ile kalite ve risk farkındalığını misyon edinmiştir.

Vizyon

Control Union uluslararası gelişmeleri sürekli yenilenen anlayışıyla takip eder ve uygular. Prensibimiz kontrollü, verimli, güvenilir, uyumlu ve risk yönetimine uygun hizmet vermektir. İş alanlarımızı geliştirip yeni değerler katmaktır. İnsan kaynakları gücünü, güven, süreklilik, kalite ve yetenekle birleştirip, geliştiriyoruz.

Tarafsızlık

Özel prensip ve değerlere sahip bu sektöre saygı gösteriyor, değişim ve karmaşıklığına uyum sağlıyoruz. Bu sebeple Control Union bağımsız ve tarafsız anlayışı doğrultusunda gözetim, sertifikasyon ve laboratuvar hizmetleri ve kalite yönetimi ile uluslararası varlığını sürdürmektedir. Sertifikalarımız dünyanın neredeyse tüm ülkeleri otoritelerince geçerlidir.

Güven ve Kalite Uyumu

Control Union da firmamızın vizyon ve politikasının gerçeğe dönüşümü için birlikte çalışıyor, her gün uygulamalarımızı bu yönde ilerletiyoruz. Bu konular bizim için her aşamada önemli. Bizim neden güvenilir, yenilikçi ve sağlam iş ortağınız olduğumuz; yüksek kalitede hizmetlerimize değer katmamızın göstergesidir.