Control Union

HİZMETLER

TEKSTİL

ARTAN ÇEVRE VE SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE SERTİFİKALI ORGANİK ÜRÜNLER KONUSUNDAKİ TOPLUM BİLİNCİ ARTARKEN TEKSTİL ALANINDA DA BU ÜRÜNLERE OLAN TALEP BÜYÜMEKTEDİR.

Control Union olarak tekstil alanında sahip olduğumuz uluslararası akreditasyonlarla sürdürülebilirliğe odaklanarak yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

Organik ve geri dönüştürülmüş ürün gruplarına yoğunlaşmış hizmetlerimiz küresel ısınma, kanserojen ürünlerin sorunları ile baş etmeye çalışan günümüz insanlarına daha yaşanılabilir bir dünya için seçenekler sunmaktadır. Ayrıca sunduğumuz standartlar, üretim yapan firmaların çevreye olan etkileri ve sosyal uygunluklarını da değerlendirerek, tekstil endüstrisi içerisinde müşterilerimize ayrıcalıklı bir yer sağlamaktadır.


HANGİ SERTİFİKALARI SUNUYORUZ?

Global Organic Textile Standard (GOTS)

GOTS Onaylı Boya ve Kimyasal Yardımcılar 

Organic Content Standard (OCS) - Textile Exchange

Global Recycle Standard (GRS)   - Textile Exchange

Recycled Claim Standard (RCS)  - Textile Exchange 


NASIL SAHİP OLABİLİRSİNİZ?

Ticaretiniz için ihtiyacınız olan sertifikayı belirledikten sonra turkey@controlunion.com mail adresinden veya sayfanın sağ üst köşesinde bulunan bize ulaşın bölümünden genel merkezimizi arayarak başvuru talep edebilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek başvuru formunda vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size geri dönüş yapılarak sertifikasyon süreciniz başlatılacaktır. 
organik üretim sürdürülebilir üretim CU sertifikası sertifikalı organik ürünler