Control Union

HİZMETLER

SERTİFİKASYON

SİZLERE GENİŞ BİR YELPAZEDEKİ TÜM SERTİFİKASYON PROGRAMLARINI TEK BİR DURAK NOKTASINDAN SUNUYORUZ. SERTİFİKALARIMIZ HEMEN HER ÜLKEDE YETKİLİLER TARAFINDAN KABUL GÖRÜYOR. TARAFSIZLIĞIN, NESNELLİĞİN VE ÇIKAR ÇATIŞMALARININ NASIL PROFESYONELCE YÖNETİLECEĞİNİ BİLİYOR VE ANLIYORUZ.

Control Union tarım, gıda, yem, orman ürünleri, tekstil ve biyoenerji konularında çok çeşitli programlar sunar. Programlarımız sadece bir otoriteye bağımlı olmadan daha insan odaklı yönetilir, programdaki önemli hususlar gıda güvenliği, sürdürülebilirlik, geri dönüşüm, footprints ve sosyal yönlerdir.


Akılcı yaklaşım
İzlenebilirlik, web uygulamaları ile tüm üretim zinciri döngüsü boyunca gereklidir. Çoğu geniş kapsamlı programlar tarımsal pratikleri, sosyal kriterleri, özelleşmiş ürün zinciri su footprintini ve sera gaz emisyonunu, markaların veya firmaların tarımsal uygulamalarına dahil edilmiş şekildedir. Biz küresel bazda bu programları uygulayan, geliştiren, yürüten ve gözleyen akılcı ve mantıklı bir takımız!

Özelleştirilmiş Programlar
Her geçen gün daha fazla marka özelleştirilmiş (sürdürülebilir) programları tercih ediyor.
Biz küresel ölçekte bu programların projelendirilmesi, uygulanması ,yürütülmesi ve çalışması konularında sizlere yardımcı olabiliriz. Konusunda uzman ağımız, çiftçiler, tüccarlar,ormancılar,işletmeciler ve tüccarlar ile birlikte sosyal ekonomik çevresel denetim konularına hakim ve bu konuda tecrübeli kişilerdir.

Gıda Güvenliği Sistemleri
Control Union'da, küresel gıda güvenliği bir diğer önemli odak noktasıdır. Bu yüzden BRC, FSSC 22000, HACCP ve ISO 22000 gibi bir çok programda akrediteyiz. Ekibimizdeki profesyonel denetçiler politikamızda belirtilen iyi kurulmuş, yüksek kaliteli, bağımsız ve güvenilir hizmeti size sağlayabilmek için kendilerini adamışlardır. gözetim periyodik kontrol periyodik muayene sertifikasyon