Control Union

Services

BİO SUİSSE STANDARDI

Organik tarım, doğal yaşam döngülerine saygılı yiyecek üretmenin bir yoluyken aynı zamanda gıda prosesi, dağıtım ve perakendeciliği de içeren kapsamlı bir tedarik zincirinin parçasıdır.

Bio Suisse, İsviçre organik marketinin özel etiketidir. Bio Suisse standardının gereklilikleri EU Organik Standardının taleplerine ek olarak takip edilmelidir. Bio Suisse Sertifikasyon kuruluşu ICBag ile işbirliği içerisindeki Control Union Hollanda merkez ofisimiz şemsiyesi altında olan Control Union Türkiye, profesyonel denetim ve sertifikasyon prosedürlerini desteklemektedir.
 
Üçüncü taraf doğrulama sayesinde, müşterilerinize karşı kalite iddianızı onaylatmış ve ürününüzü veya sisteminizi özendirmiş olursunuz. Buna ek olarak izlenebilirlik ve kontaminasyon riskiniz yönetim sistemi ve/veya ürününüzün sertifikalandırılması ile daha iyi yönetilebilir.

BIO SUISSE SERTİFİKASINA NASIL SAHİP OLABİLİRSİNİZ?
turkey@controlunion.com mail adresinden veya sayfanın sağ üst köşesinde bulunan bize ulaşın bölümünden sertifikasyon ofisimizi arayarak başvuru talep edebilirsiniz. Size gönderilecek başvuru formunda vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda tarafınıza dönüş yapılarak sertifikasyon süreciniz başlatılacaktır.