Control Union

Haberler

HİBRİT DENETİM ÇÖZÜMÜYLE GÜVEN VE UYUM SAĞLIYORUZ

COVID-19 küresel salgını, global olarak denetçilerin denetime gitme şartlarını kısıtlaması nedeniyle Control Union denetimlerin devam etmesini sağlayacak yeni bir çözüm geliştirdi.

Geçmişte, denetçilerin denetimleri tamamlamaları için fiziksel olarak denetim yerinde olmaları gerekirdi. Şimdi, Control Union’ın deneyimi ve teknolojinin birleşimiyle bir denetçinin denetim yerinde diğer denetçinin ise uzaktan bağlantıyla müşterilerimize Hibrit Denetim yapmalarını sağlıyoruz.

Hibrit denetimle, denetim yerindeki denetçi, Microsoft HoloLens 2 kullanarak uzaktan denetim sağlayan diğer denetçiye canlı görüntülerin iletilmesini sağlar. Denetçiler, kuruma yapılan denetimle ilgili ayrıntıları tartışmak için Microsoft Teams aracılığıyla iletişime geçerler. Programı denetleyen denetçilerden en az biri programın denetiminde yetkilendirilerek denetimi gerçekleştirir.

Control Union Sertifikasyon Direktörü Jan-Frans Bastiaanse Hibrit Denetimle ilgili görüşlerini şu şekilde aktardı: “Mevcut küresel durum işleri farklı şekillerde yapabilmeye zemin oluşturdu. Oluşturduğumuz Hibrit Denetim çözümü seyahat maliyetlerini ve gereksiz emisyonları azaltırken daha önce yalnızca yerinde denetimle sağlanan ayrıntılı ve yetkili denetimi uzaktan sağlamaktadır. Bu çözümle, yetkili denetçi, yerinde bir denetçinin gözüyle uzaktan denetime katılarak müşterilerimize önemli maliyet tasarrufları sağlar. Böylelikle denetçilerimiz evden veya ofisten ayrılmak zorunda kalmadan konumun fiziksel denetimini tamamlayabilmektedir.”

İletişim Bilgileri:
Control Union Certifications B.V.            
Mr. Jan-Frans Bastiaanse
T +31 (0)38 426 0100   E jfbastiaanse@controlunion.comGÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASYONU İÇİN CONTROL UNION BAKANLIK TARAFINDAN YETKİLENDİRİLDİ

GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASYONU İÇİN CONTROL UNION BAKANLIK TARAFINDAN YETKİLENDİRİLDİ

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı´nın hazırlamış olduğu Türkiye’nin Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı...

Devamı

HİBRİT DENETİM ÇÖZÜMÜYLE GÜVEN VE UYUM SAĞLIYORUZ

HİBRİT DENETİM ÇÖZÜMÜYLE GÜVEN VE UYUM SAĞLIYORUZ

COVID-19 küresel salgını, global olarak denetçilerin denetime gitme şartlarını kısıtlaması nedeniyle Co...

Devamı

İLK TÜRK FAST FOOD ZİNCİRİ CONTROL UNION´I TERCİH ETTİ

İLK TÜRK FAST FOOD ZİNCİRİ CONTROL UNION´I TERCİH ETTİ

Control Union, Türkiye’nin ilk Türk fast food zinciri olan Hacıoğlu Gıda’nın kalite, gıda ve çevre yöne...

Devamı

COVİD-19 SALGINI SÜRESİNCE HİZMETLERİMİZİN OPERASYONU VE PERFORMANSI

COVİD-19 SALGINI SÜRESİNCE HİZMETLERİMİZİN OPERASYONU VE PERFORMANSI

Hizmetlerimizin performansını sağlama konusunda kararlılıyız....

Devamı